SNAPCHAT NUDESY

Wymieniaj snap nudesy z polskimi dziewczynami i mężczyznami. Poznaj grupę:

Sex Snapy 2019

i inne ogłoszenia oraz grupy założone przez Użytkowników w celu wymiany nudesów na Snapchacie. 

Dołącz do nas w zaufanym sex portalu społecznościowym, nie ponosząc żadnych opłat rejestracyjnych.

Wystarczy, że masz ukończone 18 lat!

Naga dziewczyna na Snapie

Dodaj leena.kowalczyk i innych Użytkowników wysyłających nudesy na Snapchacie.

Poznaj gorących Użytkowników

Dołącz do grupy do sextingu w jednej z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce sex społeczności. Dodaj ich nicki do swojego Snapchata.

 

Nawiąż kontakty z seksownymi kobietami

Poznaj gorące kobiety z całej Polski, które już z nami są. Jesteś kobietą? Mnóstwo przystojnych facetów czeka na Ciebie. Wysyłaj i odbieraj wiadomości oraz snapy z kimkolwiek zapragniesz.

Wymieniaj snap nudesy

Wysyłaj i odbieraj nudesy na Snapchacie z użytkownikami. Dodaj wybranych Użytkowników publikujących swoje nicki na snapie w wewnętrznej grupie na forum. Do zabawy wystarczy Ci tylko smartfon z zainstalowanym Snapchatem.

Dołącz za darmo

Nie lubisz kupować kota w worku? Odstraszają Cię opłaty rejestracyjne? Kliknij w link i dołącz do nas całkowicie bezpłatnie

Nudesy na Snapchacie - Czym są?

To popularne w Polsce określenie na snapy o treści erotycznej. Spotkasz się z nim wielokrotnie oglądając snapy innych użytkowników. Dotyczy ono zarówno zdjęć jak i filmików wykonywanych na żywo za pomocą telefonu (za pośrednictwem aplikacji Snapchat) jak i dowolnych innych swoich materiałów erotycznych, które możesz posiadać np. w swojej galerii.

Czego potrzebuję do wysyłania nudesów?

Potrzebujesz wyłącznie:

 • Smartfona z możliwością wykonywania zdjęć
 • Aplikacji Snapchat
 • Nicków użytkowników do wspólnej zabawy.

Jak widzisz, niewiele trzeba do wysłania pierwszego zdjęcia innej osobie. Ponadto, aplikacja Snapchat jest całkowicie bezpłatna. Warto jednak poznać podstawowe zasady zabaw na Snapie, dzięki czemu zwiększysz swoją szansę na uzyskanie odpowiedzi od dziewczyny lub innego faceta.

Nie tylko Snapchat - przegląd innych aplikacji

Jeśli chcesz wysyłać nudesy Snap może okazać się oczywistym wyborem. Nic nie stoi na przeszkodzie, a nawet warto wyposażyć swój telefon w dodatkowe darmowe aplikacje by poznać nowych partnerów do erotycznych zabaw.

Użytkownicy korzystają także z aplikacji:

 • Instagram (Direct Message),
 • Facebook Messenger,
 • Whatsapp,
 • KiK Messenger,
 • Tinder,
 • AntiChat.

Istnieje także mnóstwo innych aplikacji przeznaczonych lub nadających się do Sextingu. Wybór jest zatem o wiele większy, niż Snapchat i kilka aplikacji wspomnianych wyżej. Zwłaszcza, jeśli grono Twoich zainteresowań to nie tylko Polska (W różnych krajach popularnością cieszą się inne apki).

 

Czy to jest darmowe?

Tak! Zarówno aplikacja Snapchat, jak i portal, w którym rejestracja umożliwiona jest poprzez naszą stronę oferują darmowe założenie profilu. Opcjonalnie, możesz rozszerzyć jego funkcjonalność poprzez dokupienie usługi Premium lub VIP. Takie konto pozwoli Ci jeszcze skuteczniej poznawać nowe osoby do wysyłania nudesów, ale absolutnie nie jest do tego wymagane. Z powodzeniem, zwłaszcza na początku, wystarczy Ci darmowa funkcjonalność. Wszelkie informacje na temat dodatkowej usługi Premium znajdziesz bezpośrednio na stronie portalu.

Czy to jest bezpieczne?

Pamiętaj, że nudesy na Snapie zawsze wysyłasz na własną odpowiedzialność. Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej osobie. Dlatego zawsze powinieneś / powinnaś zachować wszelkie środki ostrożności, aby uniknąć na przykład niepożądanego rozpowszechnienia wizerunku własnej osoby w internecie. Nigdy nie wysyłaj zdjęcia swojej twarzy obcej osobie, kiedy wymieniasz z nią nagie filmiki czy nagie fotki. Nie wchodź także w interakcje z osobami poniżej 18 roku życia. Daj sobą przykład etycznego podejścia do sex zabaw na Snapie. Masz podejrzenia, że Twój rozmówca jest niepełnoletni? Po prostu odpuść. Niestety, nudesy coraz częściej wysyłają osoby młode i jest to dla nich, jak również dla Ciebie, poważnym zagrożeniem.

Nie publikuj także zdjęć oraz filmików przedstawiających Twoje znaki wyjątkowe – oryginalnego tatuażu, znamion, charakterystycznego piercingu. Zawsze stosuj zasadę ograniczonego zaufania do osoby, która z Tobą snapuje.

Warto jednak nadmienić, że zarówno erosnapy.pl, jak i erodate.pl korzystają z protokołu https, co zwiększa bezpieczeństwo przesyłanych przez Ciebie informacji za pośrednictwem przeglądarki, szyfrując wszelkie dane.

Ponadto, jako erosnapy.pl, rezygnujemy z przetwarzania Twoich danych osobowych (Korzystamy jedynie z plików cookies, wszechobecnych w internecie).

Czym jest Erodate?

Erodate to sex społeczność łącząca ponad 3 miliony użytkowników z całego świata. Co ważne, nie zmienia to faktu, że bez problemu wśród propozycji wyświetlać mogą się tylko użytkownicy z Twojego kraju. Erodate nie jest portalem, którego główna funkcja to nudesy, ale okazał się doskonałym miejscem do stworzenia grupy tematycznej dla Was. A to wszystko bez natrętnych reklam, charakterystycznych dla stron erotycznych.

(Kliknij tutaj aby dołączyć za darmo)

Wśród najważniejszych funkcji Erodate warto wskazać:

 • Możliwość podglądania profilów i nawiązywania znajomości (Profile przeważnie zawierają zdjęcia i filmiki)
 • Możliwość wymiany prywatnych wiadomości, w tym nudesów z wybranymi osobami,
 • Sex galerie zdjęć i filmików użytkowników,
 • Sex kamerki,
 • Forum / Anonse randkowe / Seks ogłoszenia / Sex chat – to tutaj użytkownicy najczęściej wymieniają się swoimi nickami na Snapchacie.
 • Wydarzenia i imprezy organizowane przez użytkowników,
 • Dodatkowe funkcje dzięki zakupowi konta Premium lub VIP.

To nie wszystko. Informacje o dodatkowych funkcjach znajdziesz korzystając ze strony.

Erodate ma formę aplikacji webowej o niezwykle przyjaznym i intuicyjnym interfejsie. Tak ogromna funkcjonalność nie pozwoli Ci się nudzić. W przerwie od nudesów, z powodzeniem możesz skorzystać z sex kamerek, przeglądać zdjęcia, filmiki, skorzystać z forum lub spróbować sex randek z gorącymi kobietami lub mężczyznami. Po prostu kliknij w interesujące Cię propozycje i zacznij zabawę!