SNAP NUDESY

Wymieniaj snap nudesy z polskimi dziewczynami i mężczyznami. Stań się członkiem grup założonych przez użytkowników w celu wymiany nudesów na Snapchacie.

Dołącz do nas w zaufanym sex portalu społecznościowym, nie ponosząc absolutnie żadnych opłat rejestracyjnych.

Wystarczy, że masz ukończone 18 lat!

Naga dziewczyna na Snapie

Dodaj leena.kowalczyk i innych polskich Użytkowników wysyłających nudesy na Snapchacie.

Poznaj gorących Użytkowników z całej Polski

Dołącz w celu sextingu w jednej z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce sex społeczności. Dodaj ich nicki do swojego Snapchata i rozpocznij erotyczną zabawę.

 

Nawiąż kontakty z seksownymi kobietami

Poznaj gorące kobiety z całej Polski, które już do nas dołączyły. Jesteś kobietą? Mnóstwo przystojnych facetów czeka na Ciebie. Wysyłaj i odbieraj wiadomości oraz snapy z kimkolwiek zapragniesz.

Wymieniaj nagie fotki

Wymieniaj Snapchat nudesy z najpiękniejszymi użytkowniczkami w Polsce. Dodaj wybranych Użytkowników publikujących swoje nicki na snapie w wewnętrznym forum. Do zabawy wystarczy Ci tylko smartfon z zainstalowanym Snapchatem.

Dołącz za darmo

Nie lubisz kupować kota w worku? Odstraszają Cię opłaty rejestracyjne? Kliknij w link i dołącz do nas całkowicie bezpłatnie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!

Nudesy na Snapchacie - Czym są?

To popularne w Polsce określenie na snapy o treści erotycznej. Spotkasz się z nim wielokrotnie oglądając snapy innych użytkowników. Dotyczy ono zarówno zdjęć jak i filmików wykonywanych na żywo za pomocą telefonu (za pośrednictwem aplikacji Snapchat) jak i dowolnych innych swoich materiałów erotycznych, które możesz posiadać np. w swojej galerii.

Czego potrzebuję do wysyłania nudesów?

Potrzebujesz wyłącznie:

 • Smartfona z możliwością wykonywania zdjęć
 • Aplikacji Snapchat
 • Nicków użytkowników do wspólnej zabawy (W ich poznaniu pomoże Ci między np. nasza strona)

Jak widzisz, niewiele trzeba do wysłania pierwszego zdjęcia innej osobie. Ponadto, aplikacja Snapchat jest całkowicie bezpłatna. Warto jednak poznać podstawowe zasady zabaw na Snapie, dzięki czemu zwiększysz swoją szansę na uzyskanie odpowiedzi od dziewczyny lub innego faceta. Pamiętaj, że kobiety otrzymują często dziesiątki wiadomości dziennie od nieznajomych. Dlatego, jeśli liczysz na odpowiedź od innego użytkownika, to Ty powinieneś / powinnaś być tą osobą, która wyróżni się na tle innych! Dlatego rozpoczęcie znajomości od wysłania zdjęcia swojego przyrodzenia nie zawsze okaże się idealnym rozwiązaniem na start.:) Kobiety nie zadowolą się tym, co otrzymują od innych użytkowników masowo i mają nieco większe potrzeby od mężczyzn. Jednocześnie, trzeba przyznać, że Panie w druga stronę mają znacznie większą dowolność. Podobnie jest w przypadku par. Panowie zazwyczaj nie są równie wybredni.

Nie tylko Snapchat - przegląd innych aplikacji

Jeśli chcesz wysyłać nudesy Snap może okazać się oczywistym wyborem. Nic nie stoi na przeszkodzie, a nawet warto wyposażyć swój telefon w dodatkowe darmowe aplikacje by poznać nowych partnerów do erotycznych zabaw.

Użytkownicy korzystają także z aplikacji:

 • Instagram (Direct Message),
 • Facebook Messenger,
 • Whatsapp,
 • KiK Messenger,
 • Tinder,
 • AntiChat.

Istnieje także mnóstwo innych aplikacji przeznaczonych lub nadających się do Sextingu. Wybór jest zatem o wiele większy, niż Snapchat i kilka aplikacji wspomnianych wyżej. Zwłaszcza, jeśli grono Twoich zainteresowań to nie tylko Polska (W różnych krajach popularnością cieszą się inne apki).

 

Czy to jest darmowe?

Tak! Zarówno aplikacja, jak i portal, w którym rejestracja umożliwiona jest poprzez naszą stronę oferują darmowe założenie profilu. Opcjonalnie, możesz rozszerzyć jego funkcjonalność poprzez dokupienie usługi Premium lub VIP. Takie konto pozwoli Ci jeszcze skuteczniej poznawać nowe osoby do wysyłania nudesów, ale absolutnie nie jest do tego wymagane. Z powodzeniem, zwłaszcza na początku, wystarczy Ci darmowa funkcjonalność. Wszelkie informacje na temat dodatkowej usługi Premium znajdziesz bezpośrednio na stronie portalu.

Czy to jest bezpieczne?

Pamiętaj, że nudesy na Snapie zawsze wysyłasz na własną odpowiedzialność. Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie. Dlatego zawsze powinieneś / powinnaś zachować wszelkie środki ostrożności, aby uniknąć na przykład niepożądanego rozpowszechnienia wizerunku własnej osoby w internecie. Nigdy nie wysyłaj zdjęcia swojej twarzy obcej osobie, kiedy wymieniasz z nią nagie filmiki czy nagie fotki. Nie wchodź także w interakcje z osobami poniżej 18 roku życia. Daj sobą przykład etycznego podejścia do sex zabaw na Snapie. Masz podejrzenia, że Twój rozmówca jest niepełnoletni? Po prostu odpuść. Niestety, nagie zdjęcia coraz częściej wysyłają osoby młode i jest to dla nich, jak również dla Ciebie, poważnym zagrożeniem.

Nie publikuj także zdjęć oraz filmików przedstawiających Twoje znaki wyjątkowe – oryginalnego tatuażu, znamion, charakterystycznego piercingu. Zawsze stosuj zasadę ograniczonego zaufania do osoby, która z Tobą snapuje.

Uważaj też na osoby chcące wyłudzić pieniądze. Widzisz na snapie podejrzane elementy, jak na przykład nieaktualna data? Nie otrzymujesz personalizowanych snapów? Jednocześnie jesteś proszony o dokonanie „drobnego” zakupu, wysłanie smsa lub przelew na PayPal? Bądź ostrożny, gdyż możesz paść ofiarą oszustwa. Przeczytaj więcej rozwijając pole „Jak nie dać się oszukać?”.

Warto jednak nadmienić, że zarówno erosnapy.pl, jak i erodate.pl korzystają z protokołu https, co zwiększa bezpieczeństwo przesyłanych przez Ciebie informacji za pośrednictwem przeglądarki, szyfrując wszelkie dane.

Ponadto, jako erosnapy.pl, rezygnujemy z przetwarzania Twoich danych osobowych (Korzystamy jedynie z plików cookies, wszechobecnych w internecie).

Jak uniknąć oszustwa snapując?

Jak wspomnieliśmy wyżej, choć możesz poznać mnóstwo polskich kobiet chcących dobrej zabawy, musisz uważać także na potencjalne oszustwa. Zachowaj szczególną ostrożność kiedy jesteś proszony o przelew, paysafecard, darowiznę na paypal, zakupienie nagich zdjęć czy filmików. Jeśli ktoś nie jest w stanie udowodnić, że jest realną osobą (np. poprzez swoje zdjęcie z kartką ze spersonalizowanym napisem), może okazać się, że wcale nie jest tą sex bombą, którą podziwiasz od godziny na przesyłanych zdjęciach. Zawsze zachowuj ograniczone zaufanie. Dzięki Erodate i tego typu społecznościom poznasz mnóstwo kobiet, które nie będą oczekiwały od Ciebie żadnych opłat aktywacyjnych, przelewów ani giftów na Amazon.

 

Czym są SexKontakty?

SexKontakty to sex społeczność łącząca szeroką rzeszę użytkowników z całego świata. Co ważne, nie zmienia to faktu, że bez problemu wśród propozycji wyświetlać mogą się tylko użytkownicy z Twojego kraju. SexKontakty nie są portalem, którego główna funkcja to snap nudesy, ale okazał się doskonałym miejscem do poznawania kobiet i mężczyzn w tym celu. A to wszystko bez natrętnych reklam, charakterystycznych dla stron erotycznych.

(Kliknij tutaj aby dołączyć za darmo)

Wśród najważniejszych funkcji SexKontakty warto wskazać:

 • Możliwość podglądania profilów i nawiązywania znajomości (Profile przeważnie zawierają zdjęcia i filmiki)
 • Możliwość wymiany prywatnych wiadomości, w tym nudesów z wybranymi osobami,
 • Sex galerie zdjęć użytkowników,
 • Dodatkowe funkcje dzięki zakupowi konta VIP.

To nie wszystko. Informacje o dodatkowych funkcjach znajdziesz korzystając ze strony.

SexKontakty formę aplikacji webowej o niezwykle przyjaznym i intuicyjnym interfejsie. Tak ogromna funkcjonalność nie pozwoli Ci się nudzić. W przerwie od nudesów, z powodzeniem możesz poprzeglądać zdjęcia lub spróbować doprowadzić do sex randek z gorącymi kobietami lub mężczyznami. Po prostu kliknij w interesujące Cię propozycje i zacznij zabawę!

 

Czy muszę się rejestrować?

Na naszej stronie Erosnapy.pl nie dokonujesz żadnej rejestracji. Rejestrujesz się, nie ponosząc za to żadnej opłaty, na zewnętrznej stronie SexKontakty. Jest to wymagane aby stworzyć Twój indywidualny profil użytkownika, który będziesz mógł uzupełnić o dane takie jak nick, imię, Snapchat, zdjęcia czy profil na Facebooku (jeśli oczywiście będziesz chciał je publikować).

Dodaj nas na Snapchacie!

Dodaj nas na naszym gorącym Snapchacie, na którym pojawiają się zdjęcia naszych gorących użytkowników!

Zeskanuj Snapkod z poniższego zdjęcia:

Zapraszamy do przesyłania swoich gorących snapów – akceptujemy zarówno filmiki, jak i zdjęcia (Tylko 18+!)

(Przesyłając nam materiały oświadczasz, że jesteś osobą pełnoletnią i masz do nich pełne prawa. W każdej chwili możesz także wycofać zgodę na ich publikację).

 

Szukasz promo dla swoich nudesów na Snapie?

Oferujemy promo dla kobiet i par, które chcą promować swoje profile oraz zdjęcia. Dodaj nasz profil na Snapchacie o nicku: erosnapy.pl – promujemy wyłącznie snapy osób pełnoletnich.

lub użyj poniższego Snapkodu:

Jak dostać promo na naszym profilu?

Wystarczy, że dołączysz poprzez naszą stronę za darmo do społeczności SexKontakty (kliknij w link), a następnie napiszesz do nas na naszym Snapie (Nick: erosnapy.pl). Następnie prześlij poprzez wiadomość prywatną swoje zdjęcie lub zdjęcia z tekstem, nickiem lub Snapkodem. Potwierdzimy jego dodanie na naszym MyStory. Dla chętnych dziewczyn oraz par, oferujemy dodanie zdjęcia także na naszej stronie Erosnapy.pl

Najlepsze snap nudesy!

Zarówno na naszym MyStory, jak i dołączając do społeczności Erodate, zobaczysz najlepsze prywatne zdjęcia i filmy gorących nagich kobiet z całej Polski i nie tylko. Dlatego dodaj nas już teraz i kliknij w link na górze strony, który przeprowadzi Cię przez darmową rejestrację, poprzez Twój telefon lub komputer. Dzięki temu rozpoczniesz swoją przygodę z sextingiem ciągu kilku minut.

Zastanawiasz się nad wyborem apki do sextingu? Jeśli chodzi o nudesy Snapchat to aplikacja, którą posiada większość użytkowników gotowych rozpocząć erotyczną zabawę z Tobą. Dodaj snapkody użytkowników, które publikujemy na naszym MyStory. Chcesz poznać inne apki? Przeczytaj wyżej: „Nie tylko Snapchat! Przegląd pozostałych aplikacji”. Istnieje szereg innych propozycji, z których możesz skorzystać za darmo poprzez swój własny telefon w celach sextingu lub poznania się z kobietą.

Wymieniaj się nudesami z polskimi dziewczynami!

Poznaj seksowne dziewczyny z całej Polski. Dodaj je i wymieniaj z nimi gorące zdjęcia i filmiki. Dołącz do nas i poznaj ich snapy!

 

Dołącz za darmo!