Sexting zakończony sex spotkaniem?

Obecnie bez problemu poznasz nowych partnerów lub partnerki do sextingu, korzystając z rozmaitych miejsc w sieci. Zapewne wielu z Was zapragnęło kiedyś sex spotkania z osobą poznaną na Snapchacie lub nawet spróbowało do tego doprowadzić. Czy istnieją ku temu duże szanse? Jak możesz je zwiększyć?

Przede wszystkim potrzeby…

Jeśli chcesz doprowadzić do spotkania z osobą, z którą utrzymujesz gorący kontakt online, stajesz przed nie lada wyzwaniem. Przede wszystkim, należy zadbać o spełnienie dodatkowych potrzeb – mowa o potrzebach zarówno kobiety, jak i mężczyzny.

Czego potrzebuje kobieta?

Jeśli pragniesz spotkać się z kobietą, z którą uprawiasz sexting, musisz najpierw zadbać o zbudowanie między Wami nici porozumienia. Kobieta w prawie każdym przypadku będzie musiała choć trochę Cię poznać. W skrócie – musicie nadawać na tych samych falach. Ogromnie ważne jest zdobycie jej zaufania, które nieodłącznie wiąże się z potrzebą poczucia bezpieczeństwa. Twoje intencje względem kobiety powinny być szczerze komunikowane. W przeciwnym wypadku, kobieta prawdopodobnie to wyczuje, co zakończy się spaloną szansą. Absolutnym warunkiem do spełnienia jest pełna dyskrecja. Pamiętaj także, że w większości przypadków to Ty będzie odpowiadał za logistykę takiego spotkania.

Czego potrzebuje mężczyzna?

Z mężczyznami sprawa jest znacznie prostsza, co nie znaczy, że nie mają oni żadnych potrzeb, którym powinna sprostać kobieta, aby doszło do spotkania. Dla Panów ważna będzie przede wszystkim świadomość, że nie będziesz miała poważniejszych oczekiwań po pierwszym spotkaniu, zwłaszcza jeśli umawiacie się wyłącznie na seks spotkanie. Panowie cenią sobie autonomię. Podobnie jak mężczyznę, także Ciebie obowiązuje pełna dyskrecja. 

Gdzie poznawać osoby chętne na sex spotkania?

Jeśli chcesz zacząć od sextingu, a skończyć na gorącym seks spotkaniu, skup się na poznawaniu osób w najbardziej znanych sex społecznościach. To właśnie tam najłatwiej poznasz osoby, które oczekują nie tylko wymiany gorących fotek, ale także spełnienia swoich fantazji w rzeczywistości.

Na deser? Lista polecanych przez nas sex społeczności!

Poniżej przedstawiamy listę kilku popularnych serwisów społecznościowych, w których poznasz partnerów zarówno do sextingu, jak i sex spotkania. Najlepiej sprawdzić je wszystkie 🙂 :

SexKontakty – jedna z największych sex społeczności, w której poznasz tysiące kobiet z Polski i nie tylko. Gorąco polecamy!

BeNaughty – doskonały portal randkowy tylko dla dorosłych, który zdecydowanie warto sprawdzić.

Flirt – świetne miejsce do umówienia się na sex spotkanie. Zwłaszcza jeśli szukasz osób 25+ lub sam masz powyżej 25 lat.