Erotyczne zabawy w grupach

Sexting może kojarzyć się przede wszystkim z wymianą gorących zdjęć i filmików z drugą osobą znaną nam z rzeczywistego świata lub poznaną w internecie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w erotycznych zabawach w sieci uczestniczyła większa liczba osób. Szukając nieco głębiej, z pewnością natrafimy na grupy do sextingu. W tym artykule omawiamy najczęściej spotykane miejsca, w których poznasz kobiety i mężczyzn, praktykujących wymianę grupową.

Grupy na Snapchacie

Dodając do znajomych wiele osób, poznanych w sex społecznościach czy na internetowych forach, prędzej czy później, któryś z użytkowników po prostu losowo doda Cię do utworzonej przez siebie grupy lub takiej, w której jest członkiem. W takich grupach, partycypujący wymieniają ze sobą tekst poprzez grupowy czat, a także zdjęcia i filmiki.

Jak poznać nowe osoby, które będziesz mógł dodać na Snapchacie? Skorzystaj z takich miejsc jak polecane przez nas SexKontakty. Wiele osób poszukuje w nich osób do sextingu. W niektórych tworzone są także wewnętrzne grupy do sextingu, czaty czy fora, na których uczestnicy publikują swoje nicki, a następnie wymieniają snapchat nudesy.

Możesz także utworzyć własną grupę na Snapchacie. Wystarczy podczas tworzenia nowej wiadomości skorzystać z opcji: „Nowa grupa”. Następnie dodajesz do niej wybrane przez siebie osoby i ustalasz jej zasady. Pamiętaj jednak by dodawać wyłącznie tych, po których spodziewasz się zainteresowania członkostwem w takiej grupie.

Okno "Nowa wiadomość" w Snapchacie

Okno „Nowa wiadomość” w Snapchacie

SexKontakty

W jednej z największych sex społeczności SexKontakty bez trudu poznasz osoby do grupowego sextingu. Co ważne, w SexKontakty zarejestrujesz się całkowicie za darmo (Kliknij tutaj aby przejść do darmowej rejestracji).

W SexKontakty możesz szukać osób do sextingu poprzez:

  • Profile innych użytkowników,
  • Publikowane w profilach nicki w innych mediach społecznościowych

Sexting.pl

Sexting.pl to kolejne ciekawe miejsce, w którym istnieje największe w Polsce forum dyskusyjne, w którym użytkownicy wymieniają się nickami na Snapchacie i budują grupy do sextingu, także grupowego. Forum na ten moment jest chwilowo zawieszone – strona jest w trakcie przebudowy, ale oferuje dużo użytecznych informacji na temat sextingu i zaprasza do tymczasowej, alternatywnej grupy, także na Erodate.

Kafeteria i inne popularne fora

Niestety, znacznie przeważać będą tam mężczyźni. Wiele osób w tego typu miejscach podszywa się także pod kobiety w celach zarobkowych. Najlepiej zachować czujność i uzbroić się w trochę cierpliwości. Niewykluczone jednak, że poznasz tam osoby, które pomogą Ci dołączyć do istniejącej grupy.

Google.pl

Pozwala na wyszukiwanie popularnych forów i blogów osób praktykujących sexting. Szukając frazami: „grupa do sextingu”, możesz trafić zarówno na grupy w sex portalach, jak również wątki na forach o różnej tematyce (nie tylko erotycznych). Poszukiwania wartościowych i aktualnych miejsc mogą jednak zająć sporo czasu.

Co wybrać?

Najlepiej jeśli spróbujesz poszukać grup do sextingu w każdy sposób, sprawdzając każdą z dostępnych opcji. W praktyce jednak, najszybszą drogą do wartościowych grup będą sex społeczności (Np. wspomniane Erodate lub Datezone) czy miejsca stricte do sextingu jak na przykład Sexting.pl. To właśnie w nich skupia się największe grono zainteresowanych erotycznymi zabawami za pośrednictwem smartfonów.